Bolzano

System BOLZANO – jest to system ogrodzeniowy wykonany z profli zamknietych. Nowoczesny design podkreslaja wypalone laserowo zdobienia. Komplet ogrodzeniowy składa sie z przesła, furtki, bramy, słupków 70 x 70 x 3 do przeseł i 100 x 100 x 3 do bram i furtek oraz osprzetu montazowego. Elementy ocynkowane i malowane proszkowo.

Wymiary bramy dwuskrzydłowej
światło wjazdu: 3975mm
wysokość: 1520mm
Wymiary przęsła
szerokość: 1970mm
wysokość: 1120mm
Wymiary furtki
szerokość: 936mm
wysokość: 1520mm
Wymiary bramy samonośnej
światło wjazdu: 4000mm
wysokość: 1470mm
całkowita długość skrzydła: 4000mm

Furtka

Furtka

BOLZANO to system ogrodzeniowy, w którego skład wchodzą: słupki, przęsło, furtka, brama dwuskrzydłowa (wraz z akcesoriami montażowymi) oraz brama samonośna (wraz ze słupami montażowymi).

Furtka BOLZANO jest cynkowana ogniowo (rama) oraz malowana proszkowo. Furtka składa się ze spawanej ramy wykonanej z profili 40x40 (o grubości 1,5 mm i 2 mm), poziomych profili poprzecznych 40x20x2 mm oraz aluminiowych sztachet wypełnienia zamocowanych do ramy furtki za pomocą nitów zrywalnych. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano sztywność i stabilność konstrukcji przy wadze 27 kg. Cała furtka montowana jest do słupów stalowych lub betonowych za pomocą dedykowanych zawiasów.

Dane techniczne furtki BOLZANO:

 • Wysokość furtki wynosi 1520 mm, natomiast szerokość 900 mm (wraz z zawiasami 938 mm);
 • Skrzydło furtki posiada maskownicę zawiasów w postaci przynitowanego kątownika;
 • Skrzydło furtki zawieszone jest na zawiasach montowanych do słupów stalowych 100x100x3 mm lub do słupów murowanych wykonanych indywidualnie przez klienta. W przypadku wariantu ze słupami murowanymi firma Jarmex oferuje dedykowane zawiasy z płaskownikiem do wmurowania;
 • Furtka posiada zaślepki otworów technologicznych Ø20 oraz zaślepki pochwytu 30x15 mm;
 • Furtka w profilu zamka posiada otwory pod zamek, wkładkę bębenkową, maskownicę wkładki oraz pochwyt.

Ogrodzenie dostępne jest w wersji ocynkowanej ogniowo (rama furtki) wg normy: EN-ISO 1461 DIN 50976

tZnO i lakierowanej proszkowo wg normy EN-ISO 12944-5 w kolorze z palety RAL: 7021 (rama furtki) oraz 7016

MAT (aluminiowe wypełnienie).

System BOLZANO znakomicie sprawdza się jako ogrodzenie posesji prywatnych.

Przęsło

Przęsło

BOLZANO to system ogrodzeniowy, w którego skład wchodzą: słupki, przęsło, furtka, brama

dwuskrzydłowa (wraz z akcesoriami montażowymi) oraz brama samonośna (wraz ze słupami montażowymi).

Przęsło BOLZANO jest cynkowane ogniowo (rama przęsła) oraz malowane proszkowo.

Przęsło BOLZANO składa się ze stalowej ramy wykonanej z profili 40x30x1,2 mm, poziomych profili poprzecznych 40x20x2 mm oraz aluminiowych sztachet wypełnienia, które są zamocowane do ramy przęsła za pomocą nitów zrywalnych. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie sztywności i stabilności konstrukcji przy wadze 29 kg. Cały zestaw montowany jest do słupów stalowych lub betonowych za pomocą dedykowanych uchwytów (uchwyt przęsła BOLZANO).

Dane techniczne przęsła BOLZANO:

 • Szerokość przęsła wynosi 1970 mm, natomiast wysokość 1120 mm;
 • Cechą szczególną przęsła BOLZANO jest wypełnienie wykonane z aluminium, które jest odporne na czynniki atmosferyczne (korozja) i nie wymaga żadnych zabiegów knserwacyjnych oprócz mycia.

Ogrodzenie dostępne jest w wersji ocynkowanej ogniowo (rama przęsła) wg normy: EN-ISO 1461

DIN 50976 tZnO i lakierowanej proszkowo wg normy EN-ISO 12944-5 w kolorze z palety RAL: 7021

(rama przęsła) oraz 7016 MAT (aluminiowe wypełnienie).

Przęsło BOLZANO znakomicie sprawdza się jako ogrodzenie posesji prywatnych.

Brama dwuskrzydłowa

Brama dwuskrzydłowa

BOLZANO to system ogrodzeniowy, w którego skład wchodzą: słupki, przęsło, furtka, brama

dwuskrzydłowa (wraz z akcesoriami montażowymi) oraz brama samonośna (wraz ze słupami montażowymi). Brama dwuskrzydłowa BOLZANO jest cynkowana ogniowo (rama bramy) oraz malowana proszkowo.

W skład bramy dwuskrzydłowej wchodzą: skrzydło lewe, skrzydło prawe, słupy, uchwyty siłownika. Pojedyncze skrzydło bramy dwuskrzydłowej składa się ze spawanej ramy z profili 40x40 (o grubości 1,5 mm i 2 mm), profili poprzecznych 40x20x2 mm oraz aluminiowych sztachet wypełnienia, która zamontowane są do ramy bramy za pomocą nitów zrywalnych. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano sztywność i stabilność konstrukcji przy wadze zestawu na poziomie 150 kg. Cała brama montowana jest do słupów stalowych lub betonowych za pomocą dedykowanych zawiasów. Brama dwuskrzydłowa systemu BOLZANO występuje  tylko i wyłącznie w wersji automatycznej.

Dane techniczne standardowej bramy dwuskrzydłowej BOLZANO:

 • Wysokość bramy wynosi 1520 mm, szerokość jest równa 3910 lub 3985 mm (wraz z zawiasami);
 • Szerokość jednego skrzydła wynosi 1988 mm wraz z zawiasami;
 • Skrzydła bramy zawieszone są na zawiasach montowanych do słupów stalowych 100x100x3 mm lub do słupów murowanych wykonanych indywidualnie przez klienta. W przypadku wariantu ze słupami murowanymi firma Jarmex oferuje dedykowane zawiasy z płaskownikiem do wmurowania.
 • Do prawego skrzydła bramy dospawany jest opór bramy (płaskowniki 80x60x3);
 • Brama dwuskrzydłowa posiada zaślepki otworów technologicznych Ø20 oraz maskownicę zawiasów w postaci kątowników mocowanych do skrzydeł za pomocą nitów zrywalnych.

Ogrodzenie dostępne jest w wersji ocynkowanej ogniowo (rama bramy) wg normy: EN-ISO 1461

DIN 50976 tZnO i lakierowanej proszkowo wg normy EN-ISO 12944-5 w kolorze z palety RAL: 7021

(rama bramy) oraz 7016 MAT (aluminiowe wypełnienie).

System BOLZANO znakomicie sprawdza się jako ogrodzenie posesji prywatnych.

Brama samonośna

Brama samonośna

BOLZANO to system ogrodzeniowy, w którego skład wchodzą: słupki, przęsło, furtka, brama dwuskrzydłowa (wraz z akcesoriami montażowymi) oraz brama samonośna (wraz ze słupami montażowymi). Brama samonośna systemu BOLZANO jest cynkowana oraz malowana proszkowo.

Brama samonośna (przesuwna) składa się z 12 aluminiowych, ułożonych poziomo sztachet montowanych za pomocą nitów zrywalnych oraz stalowej ramy. Rama zbudowana jest z profili 60x40x2 mm, 40x20x2 mm oraz belki jezdnej wykonanej z ceownika bramowego o wymiarach 70x70x4 mm. Dzięki zastosowaniu profili ramy o grubości 2 mm uzyskano sztywność i stabilność konstrukcji. Skrzydło bramy montowane jest przy pomocy dedykowanych słupów (słup początkowy, końcowy oraz słup „A-owy”). Brama samonośna BOLZANO występuje tylko i wyłącznie w wersji automatycznej.

Dane techniczne standardowej bramy samonośnej BOLZANO:

 • Całkowita wysokość skrzydła bramy wynosi 1570 mm, szerokość jest równa 6000 mm, natomiast światło wjazdu wynosi 4000 mm;
 • Słup początkowy i końcowy bramy samonośnej wykonany jest z podstawy z blachy (grubość 6 mm) oraz profili 80x80x2 mm z odpowiednio przygotowanymi punktami montażowymi akcesoriów (np. chwytak górny, koszyk najazdowy);
 • Słup „A-owy” bramy samonośnej wykonany jest z podstawy z blachy (grubość 6 mm) oraz profili 80x40x3 mm z odpowiednio przygotowanymi punktami montażowymi akcesoriów - rolki prowadzące oraz napęd;
 • Podstawa przyspawana wewnątrz słupa „A-owego” jest elementem mocującym napęd bramy;
 • Wysokości słupów wynoszą: 1570 mm- słup początkowy, 1570 mm- słup „A-owy”, 500 mm- końcowy;

Brama samonośna posiada zaślepki otworów technologicznych Ø20 oraz zaślepki profilu dolnego bramy 60x40;

 

Ogrodzenie dostępne jest w wersji ocynkowanej ogniowo (rama bramy) wg normy: EN-ISO 1461 DIN 50976 tZnO i lakierowanej proszkowo wg normy EN-ISO 12944-5 w kolorze z palety RAL: 7021 (rama bramy) oraz 7016 MAT (aluminiowe wypełnienie).