Bramy automatyczne

Skorzystaj z promocji!

Kupując bramę garażową bezpośrednio u producenta – JARMEX, profesjonalny montaż otrzymasz całkowicie za darmo!
*Promocja dotyczy Radomia i okolic do 50 km.
Z myślą o rozwoju i komforcie naszych klientów, stworzyliśmy Dział Realizacji Inwestycji, którego misją jest m.in. kompleksowa obsługa zamówień – od pomiarów po sam montaż
Jesteśmy zwarci i gotowi, a nasz zespół profesjonalistów czeka na Twoje zlecenie.
Z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie dokonać pomiarów i doradzić Ci w doborze wymarzonej bramy!

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły:
tel. 501-746-500
Mail: m.szymczyk@jarmex.com.pl

 

 

 

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

Posiadacze samochodów osobowych chcąc zadbać o swoje auto, często decydują się na wynajęcie czy też budowę specjalnej przestrzeni, która umożliwi schowanie ich wozu pod dachem. To idealne rozwiązanie na każdą porę roku – latem pojazd nie będzie się nagrzewał, a w zimę nie trzeba będzie go odśnieżać. Dlatego też warto zadbać m.in. o odpowiednią bramę garażową, zabezpieczającą wejście do danego obiektu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz innowacyjne europejskie technologie, które idealnie sprawdzą się także i w polskich warunkach.

 

Z czego składają się bramy garażowe?

Proponowane przez nas rozwiązania stworzone są z wytrzymałych i ocynkowanych surowców, dzięki czemu blacha będzie odporna na różne czynniki zewnętrzne takie, jak deszcz, grad czy też śnieg. Bramy garażowe składają się także ze specjalnej warstwy izolacyjnej w postaci pianki poliuretanowej. W związku z tym cały panel ma grubość około 40 mm. Dodatkowo zadbano także o dopasowane elastyczne uszczelki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom mamy pewność, że cała konstrukcja jest odpowiednio zabezpieczona i będzie dobrze chroniła miejsce postojowe samochodu.

 

Kolor panelu

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów. W związku z tym stosujemy materiały najwyższej jakości. Od naszych klientów zależy, jaką strukturę zewnętrzną będzie miał ich panel. W swoim katalogu posiadamy różne kolory bram garażowych. Można je wybierać spośród kolorów: antracyt, winchester, biały, jasny lub ciemny dąb. Dzięki temu można dopasować barwę konstrukcji tak, aby pasowała ona do pozostałych pobliskich zabudowań. Co warto także zaznaczyć – inny kolor będzie miał ten panel wewnątrz i na zewnątrz.

Jeśli klientowi zależy na wytrzymałej konstrukcji, która przy okazji będzie się dobrze prezentowała, to powinien skorzystać z naszej propozycji. Bramy garażowe tworzymy z ogromną pasją i zaangażowaniem, aby każdy detal spełniał oczekiwania zainteresowanej osoby. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Dane techniczne panela bramowego
Kolor Rodzaj tłoczenia Struktura zewnetrzna Kolor wewnetrzny Struktura wewnetrzna
Antracyt
zewnętrznie lakierowany na kolor zbliżony do RAL 7016
panel bez tłoczeń sandgrain Biały Stucco
Biały
zewnętrznie lakierowany na kolor zbliżony do RAL 9010
panel bez tłoczeń woodgrain Biały Stucco
Jasny Dąb
zewnętrznie okleinowany na kolor Jasny Dąb
panel bez tłoczeń gładki Biały Stucco
Ciemny Dąb
zewnętrznie okleinowany na kolor Ciemny Dąb
panel bez tłoczeń gładki Biały Stucco
Winchester
zewnętrznie okleinowany na kolor Winchester
panel bez tłoczeń gładki Biały Stucco