SYSTEMY OGRODZEŃ

Firma Jarmex specjalizuje się w produkcji wszelkiego typu systemów ogrodzeniowych. Nasze realizacje poza takimi elementami jak słupki, panele lub przęsła oraz bramy i furtki, składają się także z kompletu akcesoriów, niezbędnych do ich prawidłowego montażu.  DOWIEDZ SIĘ WIECEJ
SYSTEMY OGRODZEŃ

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

Nasze bramy to produkt prestiżowy, wykonywany z wielką pasją. Spełniają one najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, przepuszczalności cieplnej i akustycznej oraz szczelności i odporności na obciążenia wiatrowe. Wszystkie nasze bramy oferujemy wraz z systemem automatyzacji. DOWIEDZ SIĘ WIECEJ
AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę w halach produkcyjnych, magazynach i innych obiektach przemysłowych. Z myślą o tym, stworzyliśmy bramy przemysłowe, które łączą najbardziej pożądane cechy dla tego produktu, zapewniając najwyższą jakość oraz wytrzymałość, ponieważ wiemy, że będą im stawiane wysokie wymagania. DOWIEDZ SIĘ WIECEJ
BRAMY PRZEMYSŁOWE

TRANSPORT I SPEDYCJA

Transport i spedycja są jedną z trzech kluczowych działalności Grupy Jarmex. Obecnie dysponujemy ponad 60 tirami, z czego 30 to nasze pojazdy, a ponad 30 to zatrudnieni przewoźnicy. DOWIEDZ SIĘ WIECEJ
TRANSPORT I SPEDYCJA

Jarmex - ogrodzenia posesyjne, bramy garażowe, elementy wykończeniowe

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi, obejmujące wykonywanie różnego typu systemów ogrodzeniowych. Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo pewność, że przedstawiony projekt zostanie wykonany w 100%. Proponujemy posesyjne ogrodzenia systemowe (nazywane także panelowymi), a także ozdobne rozwiązania stalowe i gabionowe oraz systemy automatyzacji, przeznaczone do bram i furtek.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również automatyczne bramy garażowe. Ponadto naszym Klientom dostarczamy także siatki zgrzewane. Realizujemy zamówienia na dostawy siatki zgrzewanej, pochodzenia krajowego, którą można obejrzeć w naszym punkcie sprzedaży w Radomiu.

Nowa hala produkcyjna i siedziba Jarmex.

Tak prezentuje się nowa siedziba firmy Jarmex wraz z halą produkcyjną.

W marcu 2022 roku inwestycja została oddana do użytku, a co za tym idzie, wprowadziliśmy wiele pozytywnych zmian i innowacji.

Głównym celem, który przyświecał nam podczas budowy hali była poprawa warunków pracy, zwiększenie wydajności oraz optymalizacja produkcji.

Całkowita powierzchnia budynku to 3 051,16 m², w skład której wchodzi powierzchnia hali produkcyjnej oraz biurowa.

Cieszymy się z dotychczasowych osiągnięć i postępów, lecz nie osiadamy na laurach. Przed nami jeszcze wiele przedsięwzięć, a w głowach mnóstwo pomysłów do realizacji.

Nasze usługi
SYSTEMY OGRODZEŃ

Systemy ogrodzeń

BRAMY AUTOMATYCZNE

BRAMY AUTOMATYCZNE

SIATKI ZGRZEWANE

Siatki zgrzewane

KONSTRUKCJE STALOWE

KONSTRUKCJE STALOWE

TRANSPORT I SPEDYCJA

TRANSPORT I SPEDYCJA

Aktualności
SYSTEM OGRODZENIOWY SIENA DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

SYSTEM OGRODZENIOWY SIENA DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

BRAMA PRZEMYSŁOWA SKANDINAVIA

BRAMA PRZEMYSŁOWA SKANDINAVIA

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE KOLOR WINCHESTER

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE KOLOR WINCHESTER

O NAS

Grupa Jarmex jest przedsiębiorstwem prywatnym opartym w 100% na kapitale właściciela.

 

1 października 2016 roku firma przeszła restrukturyzację. Wyodrębnione z niej zostały firmy, które zajęły się osobno produkcją i usługami w zakresie przemysłu metalowego − JARMEX sp. z o.o. sp.k. oraz spedycją i transportem JARMEX TRANS sp. z o.o. sp.k.


Obecnie Grupa zatrudnia ponad 180 pracowników we wszystkich gałęziach swojej działalności (produkcja, transport-spedycja, handel, usługi). Zakład produkcyjny przerabia ponad 1000 ton stali miesięcznie, z której wykonujemy różnego rodzaju wyroby.

 

WIĘCEJ

O NAS
Realizacje
Przemysłowe

Przemysłowe

Ozdobne

Ozdobne

Bramy garażowe, ogrodzenia posesyjne i systemowe, siatki zgrzewane - jarmex - Jarmex