Systemy ogrodzeń

Firma Jarmex specjalizuje się w produkcji wszelkiego typu systemów ogrodzeniowych. Nasze realizacje poza takimi elementami jak słupki, panele lub przęsła oraz bramy i furtki, składają się także z kompletu akcesoriów, niezbędnych do ich prawidłowego montażu. W skład tych akcesoriów wchodzą m.in. zaślepki, nakładki, śruby hakowe, zaciski, obejmy oraz klamki i wkładki do zamków. Jednym z naszych bazowych produktów są ogrodzenia panelowe, które wykonujemy zarówno na posesjach prywatnych, jak i na terenie obiektów przemysłowych i handlowych. Produkujemy także ozdobne systemy stalowe z przęsłami dekoracyjnymi o modnym wzornictwie oraz nowoczesne rozwiązania gabionowe.

Wszystkie nasze systemy ogrodzeniowe objęte są możliwością automatyzacji oraz zabezpieczone powłoką antykorozyjną i pomalowane proszkowo.

Nasza rozbudowana oferta oraz profesjonalne usługi montażowe sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do obejrzenia niektórych z naszych realizacji.