O firmie

GRUPA JARMEX

  • P.P.H.U. JARMEX Jarosław Jaskólski
  • JARMEX sp. z o. o. sp. k.
  • JARMEX TRANS sp. z o. o. sp. k.

 

P.P.H.U. JARMEX Jarosław Jaskólski, powstało w 1994 roku. Jest przedsiębiorstwem prywatnym opartym w 100% na kapitale właściciela. 1 października 2016 roku firma przeszła restrukturyzację. Wyodrebnione z niej zostały firmy, które zajęły się osobno produkcją i usługami w zakresie przemysłu metalowego - JARMEX sp. z o. o. sp. k. oraz spedycją i transportem JARMEX TRANS sp. z o. o. sp. k.

 

Dzisiaj jesteśmy firmą rodzinną, zarządzaną przez Jarosława Jaskólskiego i jego synów: Michała i Tomasza. Obecnie Grupa JARMEX zatrudnia ponad 200 pracowników we wszystkich gałęziach swojej działalności (produkcja, transport-spedycja, handel). Zakład produkcyjny przerabia ponad 1000 ton stali miesięcznie, z której wykonujemy róznego rodzaju wyroby. Gwarancją jakości oferowanych wyrobów i usług jest certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015.

PRODUKCJA

PRODUKCJA

SIATKI ZGRZEWANE
Od prawie 30 lat firma JARMEX słynie z produkcji różnego rodzaju siatek zgrzewanych. Wykonujemy je z drutu począwszy od ø3 do ø8 mm oraz różnych wielkości oczek od 25 mm do 150 mm. Maksymalne gabaryty siatki to 2500 mm x 4000 mm.


AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE
Jesteśmy producentem najwyższej jakości bram garażowych. Nasze bramy to produkt wykonywany z wielką pasją. Wszystkie elementy bram powstają z najlepszej jakości komponentów. Spełniają one najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, przepuszczalności powietrza, a także przenikania wody.

 

BRAMY PRZEMYSŁOWE
Bezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę w halach produkcyjnych, magazynach i innych obiektach przemysłowych.
Z myślą o tym, stworzyliśmy bramy przemysłowe, które łączą najbardziej pożądane cechy dla tego produktu, zapewniając najwyższą jakość oraz wytrzymałość, ponieważ wiemy, że będą im stawiane wysokie wymagania.


OGRODZENIA I AUTOMATYKA
Oferujemy gotowe moduły ogrodzeń do samodzielnego montażu.
Proponowane produkty występują w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów. Dzięki samodzielnemu montażowi, Klient otrzymuje produkt w bardzo przystępnej cenie oraz satysfakcję z własnego wykonania ogrodzenia. Firma oferuje również usługę montażu w oparciu o zaprzyjaźnione firmy.

TRANSPORT I SPEDYCJA

TRANSPORT I SPEDYCJA

Początki transportu w firmie Jarmex sięgają roku 1994. Przez pierwsze dziesięć lat działalności firma dysponowała jedynie kilkoma jednostkami róznych marek wykorzystywanych jedynie do własnych celów.

 

W związku z powstaniem w 1998 roku Spedycji Krajowej, tabor zaczął być również wykorzystywany do celów świadczenia usług przewozowych na terenie kraju. W roku 2006 podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności transportowej na teren krajów europejskich i ujednoliceniu taboru. Zdecydowaliśmy się na zakup ciągników marki Renault, Volvo i Iveco. Jako naczepy wybraliśmy wysoko ocenianą przez transportowców markę Kögel i Wielton. Obecnie w spedycji jest ponad 60 ciagników siodłowych z naczepami (własnych i zatrudnionych przewoźników).

 

W większości są to ekologiczne ciągniki spełniające europejskie normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6. Planujemy zakup następnych zestawów w kolejnych latach. W trosce o prawidłową ich eksploatację i dbałość o stan techniczny w roku 2015 wybudowaliśmy halę serwisową i myjnię. Wyposażyliśmy je w wysokiej jakości sprzęt.