Siatki zgrzewane

Sztandarowym wyrobem firmy JARMEX od momentu jej powstania, jest produkcja wszelkiego rodzaju siatek zgrzewanych. Są to rozwiązania znajdujące szereg zastosowań - można je wykorzystać jako wypełnienia przęseł ogrodzeniowych oraz balustrad lub bram. Siatkę stosuje się na wypełnienie koszy, konstrukcji stalowych, przegród przemysłowych, oraz jako zabezpieczenie przewodów kominowych.


Produkujemy rozwiązania z drutu o średnicy od 3mm do 8mm oraz różnej wielkości oczek, które mogą mieć kształt kwadratowy lub prostokątny. Nasze siatki zgrzewane mogą posiadać wystające krawędzie lub mieć obwód zakończony drutem. Wykonujemy je jedynie z materiału pochodzenia krajowego. Dlatego każda dostawa sygnowana jest stosownym atestem. Najczęściej stosowane materiały to: stal SAE1006-U; drut stalowy ocynkowany.


W siedzibie naszej firmy mają Państwo możliwość obejrzenia wszystkich produkowanych przez nas wyrobów i ogrodzeń.

Najwięcej wytwarzamy siatek zgrzewanych do pojemników UIC typu "Y"-435-3.

Produkujemy również różnego rodzaju elementy do pojemników metalowych (zamki, trzpienie, elementy tłoczone, wiercone, toczone itp.). Miesięcznie produkujemy około 120 tysięcy sztuk siatek i elementów w 150 wzorach.

 

Poprzez wytwarzanie tylu metalowych konstrukcji, nabraliśmy dużego doświadczenia, które pozwala nam na realizację zamówień na najwyższym poziomie. Wszystkie siatki zgrzewane znajdujące się w naszej ofercie, staramy się dostosować do wymagań klienta, aby obie strony były zadowolone z przeprowadzonej transakcji. Co więcej, dzięki zastosowaniu drutów stalowych ocynkowanych, zyskuje się pewność, iż każda stworzona konstrukcja będzie niezwykle wytrzymała. Tego typu materiały są odporne na różne czynniki zewnętrzne, dlatego nie trzeba się martwić o to, że dojdzie do korozji któregoś z elementów. Dzięki temu można je stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

 

Oferowane siatki zgrzewane są od początku do końca produkowane na miejscu w Polsce, o czym świadczą certyfikaty i zaświadczenia. Wybierając naszą firmę, decydujesz się na wspieranie rodzimych przedsiębiorstw, które jakością wykonania różnych elementów nie odbiegają od tych zagranicznych wyrobów.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub też wizyty w siedzibie naszej firmy.

Galeria
Rysunek
Wielkości oczek
Oczka kwadratowe - wielkości od 25 mm
Oczka prostokątne - szerokość od 25 mm na L = 2500 mm
Oczka prostokątne - szerokość od 20 mm na L = 3500 mm
Formaty
Max szerokość 2500 mm
Max długość 3500 mm
Materiały: drut stalowy ST1, drut ocynkowany